Producent tłuszczów spożywczych i kat. III

Oferujemy najwyższej jakości tłuszcze zwierzęce przeznaczone dla wielu branż. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
najlepszy producent smalcu

Najwyższej jakości smalec wieprzowy, łój wołowy, tłuszcze drobiowe a także smalec i skwarki z wytopu tradycyjnego. Produkty profesjonalne do sektora HORECA.

tłuszcze spożywcze wytwórca

Tłuszcze zwierzęce kat. 3 wieprzowe, wołowe, drobiowe przeznaczone do produkcji pasz oraz kwasy tłuszczowe zwierzęce i roślinne.

pet food producent tłuszczów

Tłuszcze zwierzęce kat. 3 oraz tłuszcze spożywcze. Skrawki mrożone kat. 3, mączki proteinowe i podroby.

półprodukty tłuszczowe do produkcji

Tłuszcze zwierzęce bielone i rafinowane dostosowane parametrami do danej branży.

oleochemikalia biopaliwa producent

Tłuszcze kat. 3, tłuszcze techniczne oraz kwasy tłuszczowe techniczne.

Potencjał naszej firmy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży oraz transporcie wysokiej jakości tłuszczów zwierzęcych z przeznaczeniem do branży przemysłowej oraz spożywczej.

lat na rynku

powierzchni produkcyjnej i magazynowej

krajów eksportowych

Atuty firmy
AGII Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze zakładów przetwórstwa tłuszczowego w Polsce.
null

Jakość

Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanego surowca i użycie najnowszych technologii zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów.Czytaj więcej »
null

Laboratorium

Posiadanie własnego laboratorium jest cennym narzędziem firmy już na początku procesu produkcyjnego, pozwalającym zapewnić najwyższą jakość wszystkich produktów.Czytaj więcej »
null

Transport

Flota aut o różnych ładownościach umożliwia szybkie i sprawne realizowanie zarówno dostaw do Klientów, jak i odbieranie surowców od dostawców.Czytaj więcej »
null

Eksport

Firma współpracuje m.in. z odbiorcami z Litwy, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier, Austrii, Niemiec, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii oraz Rumunii.Czytaj więcej »
Nasze usługi
Oferujemy usługi składowania tłuszczów płynnych, olejów
oraz produktów chłodzonych
Bestsellery w naszej ofercie
Oferujemy najwyższej jakości tłuszcze zwierzęce przeznaczone dla wielu branż. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
producent smalcu - smalec wyborowy babuni

Wyjątkowy smak smalcu wzbogacony o dodatek majeranku, natki pietruszki, soli, pieprzu i mieszaniny przypraw, przypomni nam czasy dzieciństwa gdy życie było beztroskie a babcia rozpieszczała podniebienia wnuków własnymi
wyrobami

smalec w kloku 500g producent

Smalec przeznaczony do spożycia bez dodatkowej obróbki lub w formie przetworzonej do przetworów mięsnych. Polecany do gotowania, duszenia, smażenia i pieczenia

skwarki wieprzowe - produkcja

Aromatyczne skwarki otrzymywane w procesie wytopu tradycyjnego w kociołkach. Świetnie sprawdzą się jako półprodukt w przemyśle cukierniczo-piekarniczym oraz jako dodatek do potraw. Przeznaczone do bezpośredniego spożycia bez dodatkowej obróbki.

profesjonalne produkty tłuszczowe - producent tłuszczów spożywczych

Produkt jest przeznaczony do produkcji ciast kruchych francuskich i półfrancuskich, herbatników oraz jako składnik podstawowy do produkcji mas i kremów tłuszczowych. Wykorzystywany jako składnik produkcji dodatków dla cukiernictwa i piekarnictwa. Produkt wyróżnia gładka konsystencja i zdolność łączenia się z innymi składnikami.

smalec gęsi - kubek - producent

Smalec gęsi stanowi źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, jest doskonałym dodatkiem do potraw, pieczonych i smażonych. Nie traci swoich właściwości nawet po podgrzaniu do temperatury 200 C. Poza zastosowaniem gastronomicznym często używany zewnętrznie w formie okładów przy bólach reumatycznych i stawowych, stanach zapalnych i niektórych ranach.

Specjalistyczna frytura w płynie, przeznaczona do wielokrotnego smażenia w głębokim tłuszczu frytek, ziemniaków, chipsów oraz warzyw, pączków, faworków i racuchów. Półpłynna konsystencja a także specyficzne właściwości zapewniają wygodę użytkowania, wysoką wydajność i niską wchłanialność tłuszczu.