O firmie

Położona w malowniczym zakątku Wielkopolski AGII Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze zakładów przetwórstwa tłuszczowego w Polsce.

Wysokiej jakości produkty i wiara w tradycje to cechy, które wyróżniają ją na tle konkurencji i sprawiają, że od 1996 roku, do dnia dzisiejszego zachwyca kolejnych konsumentów swoimi wyrobami.
Sprawcami tego fenomenu są założyciele – Agnieszka i Sebastian Koncewicz– którzy wkładając całe swoje serce i wierząc w siłę firm rodzinnych od ponad dwudziestu lat dbają, by wielkopolska kojarzyła się odbiorcom na całym globie ziemskim z wyjątkowymi produktami i smakami. W drodze dalszego rozwoju firmy, w 2012 roku powstał drugi zakład produkcyjny tłuszczy technicznych kategorii III.

Jakość
Niezmienną dewizą, która przyświeca wszystkim działaniom podejmowanym dla usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa jest dbałość o najwyższą jakość wyrobów.

Jakość ta jest zapewniana poprzez:
– wykorzystanie starannie wyselekcjonowanego surowca,
– użycie najnowszych technologii produkcji,

– wdrożone i efektywnie funkcjonujące Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem żywności oraz Standardy Jakości dla materiałów paszowych
Na przestrzeni lat firma nawiązała kontakty partnerskie z wieloma ubojniami i zakładami przetwórstwa mięsnego zarówno z terenu Polski, jak i obecnego terenu Unii Europejskiej. Obecnie, dzięki posiadaniu szerokiego grona dostawców, firma może selekcjonować dostarczane tłuszcze i używać w procesie produkcyjnym tylko tych o najwłaściwszych parametrach.

Laboratorium
Posiadanie własnego laboratorium jest cennym narzędziem firmy już na początku procesu produkcyjnego,  pozwalającym zapewnić najwyższą jakość wszystkich produktów. 
Wyposażenie laboratorium pozwala określać parametry dostarczanych do produkcji surowców i w szybki sposób selekcjonować je. Do produkcji używane są więc tylko te tłuszcze, które spełniają wszystkie parametry fizyko-chemiczne. Ponadto laboratorium pozwala również na wstępne wykonanie analiz tłuszczy technicznych. 
Dostarczając więc tłuszcz do Klienta firma ma pewność, że Odbiorca otrzyma produkt o parametrach wymaganych przez niego w specyfikacji.

Transport 
Atutem firmy jest posiadanie własnej bazy transportowej. Flota aut o różnych ładownościach umożliwia szybkie i sprawne realizowanie zarówno dostaw do Klientów, jak i odbieranie surowców od dostawców.

Eksport
Przez lata istnienia na rynku firma zdobyła zaufanie i pozyskała wiernych klientów nie tylko wśród krajowych, ale i zagranicznych odbiorców. Firma współpracuje m.in. z Odbiorcami z  Litwy, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier, Austrii, Niemiec, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii oraz Rumunii. Firma posiada również uprawnienia do handlu z Hong Kongiem i Tajwanem.