O firmie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży oraz transportu wysokiej jakości tłuszczów zwierzęcych z przeznaczeniem do branży przemysłowej oraz spożywczej. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw
w sektorze zakładów przetwórstwa tłuszczowego w Polsce.

lat na rynku

powierzchni produkcyjnej i magazynowej

krajów eksportowych

null

Jakość

Niezmienną dewizą, która przyświeca wszystkim działaniom podejmowanym dla usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa jest dbałość o najwyższą jakość wyrobów.

Jakość ta jest zapewniana poprzez:

  • wykorzystanie starannie wyselekcjonowanego surowca,
  • użycie najnowszych technologii produkcji,
  • wdrożone i efektywnie funkcjonujące Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem żywności oraz Standardy Jakości dla materiałów paszowych

Na przestrzeni lat firma nawiązała kontakty partnerskie z wieloma ubojniami i zakładami przetwórstwa mięsnego zarówno z terenu Polski, jak i obecnego terenu Unii Europejskiej. Obecnie, dzięki posiadaniu szerokiego grona dostawców, firma może selekcjonować dostarczane tłuszcze i używać w procesie produkcyjnym tylko tych o najwłaściwszych parametrach.

null

Laboratorium

Posiadanie własnego laboratorium jest cennym narzędziem firmy już na początku procesu produkcyjnego, pozwalającym zapewnić najwyższą jakość wszystkich produktów.
Wyposażenie laboratorium pozwala określać parametry dostarczanych do produkcji surowców i w szybki sposób selekcjonować je. Do produkcji używane są więc tylko te tłuszcze, które spełniają wszystkie parametry fizyko-chemiczne. Ponadto laboratorium pozwala również na wstępne wykonanie analiz tłuszczy technicznych.
Dostarczając więc tłuszcz do Klienta firma ma pewność, że Odbiorca otrzyma produkt o parametrach wymaganych przez niego w specyfikacji.
null

Transport

Flota aut o różnych ładownościach umożliwia szybkie i sprawne realizowanie zarówno dostaw do Klientów, jak i odbieranie surowców od dostawców.

null

Eksport

Firma współpracuje m.in. z Odbiorcami z Litwy, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier, Austrii, Niemiec, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii oraz Rumunii.